

Jestem psychologiem z 20-letnim doświadczeniem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS). Posiadam wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi. Prowadzę psychoterapię zarówno indywidualną oraz terapię par. Swoje doświadczenie zawodowe wykorzystywałam pracując w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej oraz w prywatnej praktyce. Jestem wykładowcą w Wyższej Szkole Humanistyczno- Ekonomicznej w Brzegu. Zdobytą wiedzę poszerzam na szkoleniach i konferencjach naukowych. Ukończyłam Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz Studia Podyplomowe z zakresu Autyzmu, Zespołu Aspergera oraz innych całościowych zaburzeń rozwojowych. Do swojej pracy podchodzę z pasją i zaangażowaniem.
Jestem psychologiem, absolwentem Studiów Psychologicznych Opolskiego Uniwersytetu, przegotowującym się do uzyskania dyplomu Terapeuty uzależnień i współuzależnień. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu grup wsparcia dla osób zmagających się z różnymi trudnościami oraz doradztwie zawodowym i badaniach psychologicznych wykorzystywanych w procesach rekrutacyjnych. Na co dzień zdobytą wiedzą dzielę się z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi w trakcie warsztatów zwiększających świadomość problematyki uzależnień i profilaktyki zdrowia psychicznego w placówkach oświatowych. Stale poszerzam swoją wiedzę i do każdego człowieka podchodzę z empatią.
Jestem psychologiem, psychoterapeutą systemowym w trakcie szkolenia z psychoterapii, przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Systemowego Wielkoposkiego Towarzystwa Terapii Systemowej (WTTS). Posiadam wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi. Przez wiele lat pracowałam w placówkach oświatowych. Aktualnie pracuję z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi i zagrożonymi wykluczeniem społecznym w projekcie finansowanym ze środków UE, gdzie prowadzę wsparcie indywidualne oraz zajęcia warsztatowe. Swój warsztat pracy stale rozwijam poprzez udział w szkoleniach i innych formach doskonalenia zawodowego. Ukończyłam Studium terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu oraz Studia Podyplomowe z zakresu terapii osób z autyzmem oraz Zespołu Aspergera oraz innych całościowych zaburzeń rozwojowych. Zapraszam do kontaktu.
Jestem psychologiem, absolwentem 5-letnich jednolitych studiów magisterskich z psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ponadto uczestniczyłam w 4-letnim szkoleniu z psychoterapii poznawczo-behawioralnej z modułem poświęconym terapii zaburzeń seksualnych w „Instytucie Poznawczym” - ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej, i aktualnie przygotowuję się do egzaminu w celu uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w tym nurcie terapeutycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz placówkach oświatowych, a także odbywając staż kliniczny na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym i praktyki zawodowe w Zakładzie Karnym czy Opolskim Centrum Rehabilitacji. W pracy z drugą osobą szczególnie ważne są dla mnie akceptacja, otwartość i uważność. Zależy mi na tym, aby proces terapeutyczny był szyty na miarę, w jak największym stopniu dopasowany do potrzeb pacjenta i by opierał się na współpracy, prowadzącej ostatecznie do poprawy jakości jego życia. Pracuję z nastolatkami i osobami dorosłymi.
Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo- behawioralnym w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii, przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Należę do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Poznawczo- Behawioralnych.
Posiadam wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi.
Swoje doświadczenie zawodowe wykorzystuję pracując w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej oraz w prywatnej praktyce.
Zdobytą wiedzę poszerzam na szkoleniach i konferencjach naukowych. Ukończyłam Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz Studia Podyplomowe z zakresu Autyzmu, Zespołu Aspergera oraz innych całościowych zaburzeń rozwojowych.
Do swojej pracy podchodzę z pasją i zaangażowaniem.